تزریق مزوژل

مزوژل یکی از اخرین نسل از ژل‌های با کیفیت بالا  است که برای اصلاح چین و چروک و بازگردانی حجم صورت استفاده می‌شود. اگرچه از پیری  نمی‌توان جلوگیری کرد ولی با استفاده از اقدامات پزشکی به موقع و کم تهاجم می‌توان آن را مهار کرد. مواد مزوژل شامل اسید هیالورونیک، کوآنزیم‌ها، مواد معدنی، اسید آمینه، ویتامین و آنتی اکسیدان است.  اسید هیالورونیک از مهمترین عناصر مزوژل است که نوعی قند است و به طور طبیعی در پوست وجود دارد. وظیفه آن نگهداری از آب در خود و آبرسانی به پوست می‌باشد.

با افزایش سن به طور طبیعی چین و چروک پوست نیز ظاهر می‌شود. در صورت افراد اولین چین و چروک‌ها در نواحی که در حالت‌های مختلف صورت جمع می‌شود شکل می‌گیرد. دلیل آن نیز نازک شدن پوست و کشش پوست با گذشت زمان است. رایجترین این نواحی پوست صورت و زیر چشم می‌باشد. علاوه بر آن نواحی که بیشتر در معرض افتاب قرار دارد دچار چین و چرو می‌شود مثل صورت، گردن و دست.

در مزوژل مواد و عناصری به کار رفته که باعث ساخت و ایجاد کلاژن شده و در نهایت باعث افزایش خونرسانی به اندام و بافت‌ها می‌شود. از ویتامین‌ها، آنتی اکسیدان‌ها و مواد معدنی در مزوژل برای ترمیم و تقویت پوست استفاده می‌شود. اسید هیالورونیک موجود در پوست با افزایش سن از بین می‌رود و نتیجه آن از دست دادن شادابی و طراوت پوست است. مزوژل باعث بازسازی اسید هیالورونیک پوست می‌شود تا پوست زیبا و جوان شود.

اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر از راه‌‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.