تزریق بوتاکس

طبق آمارهای جهانی یکی از محبوب‌ترین روش‌های لز بین بردن چین و چروک صورت تزریق بوتاکس است. شاید شما نیز تصمیم گرفته اید که از این مواد استفاده کنید. بوتاکس در واقع ماده‌ای است که از آن برای جوانسازی پوست در نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود. این ماده در سال 1989 برای اولین بار در روند درمان بلفارواسپاسم و مشکلات عضلات چشم استفاده شد و در سال‌های بعد برای از بین بردن خط اخم افراد نیز تاییدیه لازم را گرفت.
بوتاکس

بوتاکس از سم بوتولینوم نوع A ساخته شده است که به نوعی، داروی تزریقی است. در حوزه پزشکی و زیبایی از دوز محدود استفاده می‌شود که تهدیدی برای سلامتی افراد ندارد. رابطه بین عصب‌ها و عضله‌ها با تزریق بوتاکس برای مدتی قطع می‌شود. این ماده عضله‌ها را فلج کرده و از انقباض ان جلوگیری می‌کند. این عملیات از بروز چین و چروک پیشگیری می‌کند.

بوتاکس کاملا ایمن بوده و با حداقل میزان تهاجم همراه است. اما در هنگا استفاره از بوتاکس باید به این نکته توجه داشت که همزمان با درمان‌های دیگر نظیر لیزر موهای زائد صورت انجام نشود. تزریق بوتاکس با هدف زیبایی و مبارزه با پیری در ابتدا شکل گرفت و محققین در سال‌های بعد دریافتند که برای درمان برخی بیماری‌های دیگر نیز قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر از راه‌‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.